Mini 2000 Puffs E Cig
1.D26 har 5,5 ml e-juice og 1000 mah batteri.
2. Indstillingen på 2 % nikotin gør det nemt for folk at holde op med at ryge. Der er også en nikotinfri mulighed.
Beskrivelse
Mini 2000 Puffs E Cig
En anden stor vape fra EGQ-mærket er D26 e-cigaretten, Mini 2000 Puffs E Cig.
D26, Mini 2000 Puffs E Cig, har 5,5 ml e-juice og 1000 mah batteri. Indstillingen på 2 % nikotin gør det nemt for folk at holde op med at ryge. Der er også en nikotinfri mulighed.
D26, Mini 2000 Puffs E Cig, engangsvapen har en række af 10 smagsvarianter at vælge imellem, så folk kan nyde den lækre følelse.
Stilfulde, kompakte, lette og farverige i designet, de ser komfortable ud og er perfekte til både nye vapers og mobile vapers... gå videre og få dig en ledsager.
Dens detaljer er som følger:
| Nikotin | 2% nikotinsalt |
| E væske | 5,5 ml E væske |
| Puff | 2000 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Batterikapacitet 1000mAH |
| Smag | 10 varianter er tilgængelige |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| G.W | 23 kg |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1.Er der en vape, der smager som en cigaret?
Der er et stort udvalg af tobaks- og myntebælge på markedet, som har en cigaretlignende smag.
2.Hvorfor forbød de dampe med smag?
Fordi der er data om, at e-cigaretter med frugt og sliksmag, e-cigaretbælg og tyggetobak tilskynder teenagere til at blive afhængige af nikotin. Ifølge det officielle stemmeseddelargument hævder fortalerne, at 80 procent af børn, der ryger, starter med tobaksprodukter med smag.
3.Hvad er 5 risici ved vaping?
De mest almindelige typer bivirkninger rapporteret af personer, der bruger vaping-produkter, er hals- og mundirritation, hovedpine, hoste og kvalme. Mere forskning er nødvendig for at bestemme risikoen for kræft, hjerte-kar-sygdomme, luftvejssygdomme og andre sygdomme forbundet med langvarig brug af vaping-produkter.
FAQ
Q: Er du handelsvirksomhed eller producent?
A: Vi fremstiller elektroniske cigaretter, håber at gøre forretningen med dig! Tak!
Q: Hvornår får du normalt svar?
A: Alle forespørgsler vil blive behandlet inden for 24 timer.
Q: Hvad skal man gøre med returnering?
A: Vi accepterer ikke returnering, hvis der ikke er noget problem med produktet.
Hvis det er på grund af produktet, vil vi yde teknisk support og tilsvarende eftersalgsservice.
Send forespørgsel
Du kan også lide
















