600 Puffs Vape Pod
1. Udstyret med et kraftfuldt 550mAh batteri giver denne stilfulde enhed dig mulighed for at nyde dine yndlings e-væsker ved at skifte patroner.
2. Men lad dig ikke narre af dens kompakte størrelse – R77 har glatte og tilfredsstillende dampproduktionsevner.
Beskrivelse
Vape mini elektronisk cigaret
Den genopfyldelige e-cigaret R77 er enkel og praktisk!
Det kompakte og stilfulde design er velegnet til brug på farten og hjælper med at udvide din omgangskreds.
R77 har et kraftigt genopladeligt 550mAh batteri.
Den kommer også med et LED-display, der kan vise realtidsvisning af effekt og olieniveauer.
Derudover er R77's patroner kompatible med de fleste patroner på markedet, hvilket giver folk mulighed for at nyde en problemfri vaping-oplevelse!
Dens detaljer er som følger:
| Nikotinsalt | 2% nikotinsalt |
| E væske | 2 ml E væske |
| Pust | 600 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Integreret 550mAh batteri |
| G.W | 28 kg |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1. Er normale dampe bedre for dig end engangsartikler?
Engangsdampe indeholder typisk en fast koncentration af nikotin, som måske ikke passer dem, der ønsker at nedtrappe deres indtag. I modsætning hertil giver genopfyldelige vapes brugerne mulighed for at kontrollere deres nikotinforbrug ved at vælge e-væsker af varierende styrker eller vælge nikotinfri varianter.
2.Hvad er et tørt hit?
Hvad er et tørt hit? Et tørt hit eren ubehagelig oplevelse, hvor du, når du tager et slag fra din vaping-enhed, står tilbage med en dårlig smag i munden og et dampløst hit. Dette er ofte resultatet af, at der ikke er nok e-væske på vægen, hvilket fører til en tør, bomuldslignende smag i munden efter indånding.
3. Er vaping lige så slemt som rygning?
Vaping er mindre skadeligt end rygning, men det er stadig ikke sikkert. E-cigaretter opvarmer nikotin (ekstraheret fra tobak), smagsstoffer og andre kemikalier for at skabe en aerosol, som du indånder. Almindelige tobakscigaretter indeholder 7,000 kemikalier, hvoraf mange er giftige.
Ofte stillede spørgsmål
Q: Er du handelsvirksomhed eller producent?
A: Vi fremstiller elektroniske cigaretter, håber at gøre forretningen med dig! Tak!
Send forespørgsel
Du kan også lide














