Engangsvape med 18000 pust
1.Let, ren og hygiejnisk engangsboks til elektronisk cigaret Leder du efter en let, ren og hygiejnisk elektronisk cigaretboks til engangsbrug?
2. Se ikke længere end til R72! Med 20 ml e-væske kan denne engangspakke give op til 18.000 sug.
Beskrivelse
Let, ren og hygiejnisk elektronisk cigaretboks til engangsbrug
R72 engangs e-cigaretten giver en renere, mere hygiejnisk vapingoplevelse!
Denne lette og bærbare enhed er perfekt til brug på farten. Med et genopladeligt batteri på 550 mAh og 20 ml e-væske kan du tage 18,000 sug, før du skal kassere enheden. R72 tilbyder også en række frugtsmag, og du kan også skræddersy dine egne smage til en personlig vapingoplevelse.
Derudover viser LED-displayet batteri- og olieniveauer, hvilket i høj grad letter folk at bruge og nyde en bekvem og bekymringsfri vaping-oplevelse.
Bestil nu for at forbedre din vapingoplevelse!
Dens detaljer er som følger:
| Nikotinsalt | 2% nikotinsalt |
| E væske | 20 ml E væske |
| Pust | 18000 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Integreret 550mAh batteri |
| G.W | 28 kg |
| Smag | 10 smagsvarianter kan vælges |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1.Hvor mange hits får du fra en engangsvape?
Mange engangs vape penne kommer i denne størrelse. Du kan forvente at komme rundt80-100 sug. Dette kan vare mellem 250 og 300 sug.
2.Hvordan fjerner man lungerne fra en vape?
Hold dig hydreret: At drikke nok vand kan hjælpe kroppen med at slippe af med forurenende stoffer og opretholde et sundt åndedrætssystem. Inkorporer antioxidantrige fødevarer: Inkluder fødevarer med højt indhold af antioxidanter, såsom vitamin C og E, i din kost. Frugt og grøntsager er rige kilder til antioxidanter.
3. Hvordan kan jeg styrke mine lunger efter dampning?
Prøv åndedrætsøvelser
De bedste til at forbedre sundheden for dine lunger er åndedrætsøvelser med snævre læber og åndedrætsøvelser i diafragma. Pulsed lip vejrtrækningsøvelser hjælper med at frigive indespærret luft, holde luftvejene åbne længere, forbedre vejrtrækningen og lindrer åndenød.
FAQ
Q: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra?
A: Vi leverer gratis prøver til vores kunder. Hvis prøven skal tilpasses, opkræver vi det relevante gebyr.
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Send forespørgsel
Du kan også lide














