JACOB mærke elektroniske cigaretter
1.D28 elektroniske cigaretsæt er en populær engangsenhed, det seneste produkt fra Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2. En brugervenlig, færdigfyldt 12 ml e-væske, der indeholder 20 mg nikotinsalte til bæredygtige 5,000 sug og fås i en række forskellige smagsvarianter.
Beskrivelse
JACOB mærke elektroniske cigaretter
Det elektroniske cigaretsæt D28, som vi kalder JACOB-mærket elektroniske cigaretter, er en populær engangsenhed, det seneste produkt fra Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
JACOB Brand elektroniske cigaretter, vi kalder det D28, som er populært i verden.
En brugervenlig, færdigfyldt 12 ml e-væske, der indeholder 20 mg nikotinsalte til bæredygtige 5,000 sug og fås i en række forskellige smagsvarianter.
Enheden fra JACOB Brand Electronic Cigarettes er slank og lavet af bløde materialer og ligner i størrelse og design en pen med et unikt og ergonomisk mundstykke.
Dens detaljer er som følger:
| Nikotin | 2% nikotinsalt |
| E-væske | 12ml E-væske |
| Puf | 5000 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Integreret 650mAh batteri |
| Smag | 10 smagsvarianter kan vælges |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| G.W | 36 kg |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1.Kan du vape i Walmart?
Nej, du kan ikke lovligt vape på Walmart. Du kan vape 25 fod eller mere (udenfor) fra butikkens indgang.
2. Hvilke apps sælger vapes?
Ved at bruge Instacart-appen eller hjemmesiden kan du få levering samme dag af Vaporizer-produkter fra butikker nær dig på så lidt som en time.
3.Hvordan holder jeg op med at dampe?
Her er 5 tips til at håndtere nikotinabstinenser
a.motion.
b.distraktion.
c. Stol på dit supportsystem.
d.Find stressløsninger.
f. Fejr dine præstationer.
FAQ
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Spørgsmål: Hvordan håndterer man problemer med toldbehandling?
A: Kunden er ansvarlig for alle told, skatter, toldbehandlingsgebyrer og eventuelle lagergebyrer, der vurderes lokalt under fortoldningsprocessen. Pakken vil blive returneret til vores lager, hvis gebyret ikke betales inden for den fastsatte tidsperiode, der er tilladt for standardfortoldning i dit land.
Q: Hvad skal man gøre med returnering?
A: Vi accepterer ikke returnering, hvis der ikke er noget problem med produktet.
Hvis det er på grund af produktet, vil vi yde teknisk support og tilsvarende eftersalgsservice.
Send forespørgsel
Du kan også lide






















