Engangsvape med 600 pust
1. D59A er mere end bare en almindelig e-cigaret, den kommer med et kraftigt 550mAh batteri, der leverer masser af røg til op til 600 sug, hvilket gør den velegnet til både personlig og social brug.
2. Ud over sine imponerende specifikationer er D59A også et stilfuldt produkt, perfekt til trendy brugere, der ønsker at gøre et statement i deres daglige liv.
Beskrivelse
Vape 18000 Puffs elektronisk engangscigaret
Et imponerende produkt er dukket op på e-cigaretmarkedet, D59A-modellen produceret af Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
En af dens mest fremragende funktioner er det kraftfulde 550mAh batteri, der kan give op til 600 sug.
Udover at modstå langtidsbrug, er D59A også centreret om brugeroplevelse og har et elegant design med en krystalskal.
Dens slanke og kompakte krop er nem at holde og perfekt til at bære rundt på.
Kort sagt er D59A-modellen et glimrende valg for dem, der ryger e-cigaretter hyppigt.
Dens detaljer er som følger:
| Nikotinsalt | 2% nikotinsalt |
| E væske | 2 ml E væske |
| Puff | 600 pust pr. enhed |
| Batteri | Integreret 550mAh batteri |
| Smag | 10 smagsvarianter kan vælges |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| Opkræves | Batteri genopladeligt |
| G.W | 28 kg |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1. Hvad er en tør tinder?
Tinder er det helstet tørt luftigt stof, der bruges til at lave en flammegnist eller kul til en flamme. Så med det sagt er det tid til at diskutere tinderen. Cedertræ og bomuldstræ. Jeg tror, at min første ressource, når jeg finder tinder i min hals af skoven, er cedertræ, se foto 1.
2.Hvad er våd Tinder?
Wetfire tinder erlet, sikker, nem at bære og med garanti lys under blæsende eller våde forhold. Tinder-terningerne kan bruges til at tørre ud og starte optænding til at tænde bål, barbere et lille stykke af eller bruge hele den solide tinder-terning afhængigt af vind- eller fugtniveauet.
3.Hvad brænder Tinder?
Tinder er et fint opdelt, åbent materiale, som vil begynde at lyse under en byge af gnister. Luft føres forsigtigt hen over den glødende tinder, indtil den bryder i flammer.Den flammende tinder bruges til at antænde optænding, som igen bruges til at antænde bulkmaterialet, for at producere en brand.
FAQ
Q: Hvad skal man gøre med retur?
A: Vi accepterer ikke returnering, hvis der ikke er noget problem med produktet.
Hvis det er på grund af produktet, vil vi yde teknisk support og tilsvarende eftersalgsservice.
Q: Hvornår plejer du at få et svar?
A: Alle forespørgsler vil blive behandlet inden for 24 timer.
Q: Hvor lang er din leveringstid?
Sv: Hvis varerne er på lager, normalt 1-5 dage. Hvis der ikke er lager, bestemmes det efter mængden, og det tager normalt 1-2 uger
Send forespørgsel
Du kan også lide














