10 Flavor engangsvape
1. C006 er en engangs e-cigaret under EGQ-mærket, der øger fordampningseffektiviteten med 30 % for ren smagsnøjagtighed og længere levetid.
2.C006 er farverig og smuk, med forskellige smagsvarianter!
Beskrivelse
10 Flavor engangsvape
C006, 10 Flavor Disposable Vape, er en engangs e-cigaret under EGQ-mærket, der øger fordampningseffektiviteten med 30 % for ren smagsnøjagtighed og længere levetid.
Den slanke krop er 3-lagbelagt for holdbarhed og modstandsdygtighed over for daglig slitage.
Velkommen til at købe!
C006, 10 Flavor Disposable Vape, er farverig og smuk med forskellige smagsvarianter!
Hver farve svarer til en smag!
Indbygget 700mAh batteri, giver 10 populære forskellige smagsvarianter, inklusive litchi, appelsin, blåbær, mango osv., og kan tilpasse smagen.
C006, 10 Flavor Disposable Vape, har 4ML e-cigaretvæske, 2% nikotinsalt, selvfølgelig kan den også være uden nikotin efter dine behov.
Kan give omkring 1200 pust.
Batteriet i C006 er på 700 mah, lad os sætte en stopper for spild. Tak!
Dens detaljer er som følger:
| Nikotinsalt | 2% nikotinsalt |
| E væske | 4 ml E væske |
| Puff | 1200 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Integreret 700mAh batteri |
| Smag | Der kan vælges 10 smagsvarianter |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| G.W | 24 kg |
| MÅL | 55.5*28.5*30 |
Spørgsmål:
1.Hvilket e-cigaretmærke er det bedste?
Alle elektroniske cigaretter under EGQ-mærket har bestået relevante certificeringer, så vi anbefaler dig at vælge EGQ.
2.Hvad er den sikreste e-cigaret på markedet?
Engangs e-cigaretter er de sikreste e-cigaretter på markedet.
3.Hjælper vaping med at holde op med at ryge?
En gennemgang fra 2021 viste, at personer, der brugte e-cigaretter til at holde op med at ryge og modtog ansigt-til-ansigt støtte fra eksperter, havde dobbelt så stor sandsynlighed for at få succes med at holde op med at ryge end dem, der brugte andre nikotinerstatningsprodukter såsom plastre eller tyggegummi. Brug af e-cigaretter kan hjælpe dig med at kontrollere din nikotintrang.
FAQ
Q: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra?
A: Vi leverer gratis prøver til vores kunder. Hvis prøven skal tilpasses, opkræver vi det relevante gebyr.
Q: Hvornår får du normalt svar?
A: Alle forespørgsler vil blive behandlet inden for 24 timer.
Q: Hvad skal man gøre med returnering?
A: Vi accepterer ikke returnering, hvis der ikke er noget problem med produktet.
Hvis det er på grund af produktet, vil vi yde teknisk support og tilsvarende eftersalgsservice.
Send forespørgsel
Du kan også lide















