600 Puffs Vape Pen Vape elektronisk cigaret
1.D15A er ny under IASvape-mærket, med en rustfri stålkasse og en maling, som folk vil elske.
2.Der er en følelse af berøring.
Beskrivelse
600 pust vape pen vape elektronisk cigaret
D15A - Den ultimative e-cigaretoplevelse
Med sit rustfri stålhus og smukke lakfinish er D15A ikke kun stilfuld, men også pålidelig.
En af de vigtigste egenskaber ved D15A er dens mundstykke, som er lavet af fødevaregodkendte materialer.
Kapaciteten af D15A e-cigaretten er 3,2 ml.
D15A er designet til mund-til-mund-rygning, og dens single-wire mesh-kerne hjælper med at forbedre smagen og røgproduktionen, hvilket gør den til en ideel enhed for alle, der leder efter en intens rygeoplevelse.
D15A e-cigaretten tilbyder også 10 forskellige smagsvarianter, og hver enhed kan give op til 800 sug.
Kort sagt, hvis du leder efter en pålidelig, stilfuld og overkommelig engangs-e-cigaret, så er D15A helt sikkert dit bedste valg.
Dens detaljer er som følger:
| Nikotin | 2% nikotinsalt |
| E væske | 3,2 ml E væske |
| Puf | 800 pust pr. enhed |
| Skifte | Luftstrømskontrol |
| Batteri | Integreret 550mAh batteri |
| Smag | 10 smagsvarianter kan vælges |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| G.W | 16,3 kg |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1.Hvad er den bedste vape pen smag?
Der er mange varianter af e-cigaretvæsker på markedet. Det afhænger af, hvilken en du kan lide. Hvis du er interesseret, kan du prøve dem alle.
2.Hvorfor forbød de flavored vapes?
Lovgivere vedtog forbuddet for to år siden og argumenterede for, at e-cigaretter med frugt- og sliksmag, dampkapsler og tyggetobak tilskyndede teenagere til at blive afhængige af nikotin. Ifølge det officielle stemmeseddelargument hævder fortalerne, at 80 procent af børn, der ryger, starter med tobaksprodukter med smag.
3.Hvad er der i vapepenne med smag?
Den 'e-væske', der bruges i disse produkter, indeholder ofte nikotin afledt af tobak, sammen med smagsstoffer, propylenglycol, vegetabilsk glycerin og andre ingredienser.
Ofte stillede spørgsmål
Q: Hvornår får du normalt svar?
A: Alle forespørgsler vil blive behandlet inden for 24 timer.
Q: Er du handelsvirksomhed eller producent?
A: Vi fremstiller elektroniske cigaretter, håber at gøre forretningen med dig! Tak!
Q: Hvor lang er din leveringstid?
A: Hvis varerne er på lager, normalt 1-5 dage. Hvis der ikke er lager, bestemmes det efter mængden, og det tager normalt 1-2 uger.
Q: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra?
A: Vi leverer gratis prøver til vores kunder. Hvis prøven skal tilpasses, opkræver vi det relevante gebyr.
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Send forespørgsel
Du kan også lide











