Elektronisk cigaret med 10000 sug
1. R62 er ikke bare en almindelig elektronisk cigaret, den kommer med et kraftigt 550mAh batteri, der giver en betragtelig mængde røg, op til 10.000 sug, hvilket gør den velegnet til både personlig og social brug.
2. Ud over sine imponerende specifikationer er R62 også et stilfuldt produkt, der er perfekt til modebevidste brugere, der ønsker at gøre et statement i deres hverdag.
Beskrivelse
Elektronisk engangscigaret 10000 pust Vape
Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. lancerer den elektroniske dampcigaret R62 til engangsbrug, som er en elektronisk cigaret med højt sug, der kan nå op til 10,000drag.
Denne kraftfulde dampcigaret har et solidt 550mAh genopladeligt batteri.
Uanset om du vil vape hurtigt eller vape i lang tid, kan R62 opfylde dine behov.
R62 er slank, bærbar og nem at bruge. Med dets en-knaps aktiveringssystem kan du nyde en jævn og tilfredsstillende vaping-oplevelse med det samme.
Stol på os, når du først har prøvet det, vil du aldrig bruge den gamle elektroniske cigaret igen.
Dens detaljer er som følger:
| Nikotinsalt | 2% nikotinsalt |
| E væske | 20 ml E væske |
| Puff | 10000 pust pr. enhed |
| Batteri | Integreret 650mAh batteri |
| Smag | 10 smagsvarianter kan vælges |
| Gaveæske | 10 stk i en gaveæske |
| Karton | 400 stk i en karton |
| Opkræves | Batteri genopladeligt |
| G.W | 28 kg |
| MÅL | 55,5*28,5*30 cm |
Spørgsmål:
1.Er det sundt at bruge vape?
Indånding af skadelige kemikalier kan forårsage irreversibel lungeskade og lungesygdom. I januar 2018, National Academies of Science, Engineering and Medicine1udgivet en konsensusundersøgelsesrapport, der gennemgik over 800 forskellige undersøgelser. Rapporten gjorde det klart:Brug af e-cigaretter medfører sundhedsrisici.
2. Er dampe dårlige end rygning?
Vaping har ikke eksisteret længe nok til at kende risikoen ved langvarig brug. Mensvaping er væsentligt mindre skadeligt end rygning, det er usandsynligt, at det er helt ufarligt. Den sundeste mulighed er ikke at ryge eller dampe. Så hvis du damper for at holde op med at ryge, bør du også forsøge at stoppe med at dampe.
3. Kan 12-årige dampe uden nikotin?
Børn bør aldrig dampe. Antallet af børn, der bruger vapes, er tredoblet i de sidste tre år, og hovedparten af denne stigning er drevet af engangsartikler. Beviset er klart, at vapes ikke bør bruges af eller målrettes mod børn - på grund af risikoen og ukendte skader involveret.
FAQ
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Q: Hvor lang er din leveringstid?
Sv: Hvis varerne er på lager, normalt 1-5 dage. Hvis der ikke er lager, bestemmes det efter mængden, og det tager normalt 1-2 uger.
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Q:Hvornår plejer du at få svar?
Alle henvendelser vil blive behandlet inden for 24 timer.
Send forespørgsel
Du kan også lide













