550 mah E cigaret
1.D40-produktet under Elenbar-mærket har en batterikapacitet på 550Mah og er genopladeligt.
2.D40 har en stor kapacitet på 15 ml, som bruges til at holde e-væske, og den kan pumpe omkring 7000 pust.
Beskrivelse
550 mah E cigaret
Elenbars D40 engangs e-cigaret er udstyret med en 550mAh batterikapacitet, vi kalder den også en 550mah e-cigaret.
D40A e-cigaretten har et 15 ml reservoir, der kan rumme e-væske og kan ryges i omkring 7,000 sug.
Denne e-cigaret har 10 forskellige smagsvarianter, herunder fersken, appelsin, banan, mango osv.
Derudover kan kunderne tilpasse deres egne smage efter deres personlige præferencer.
Og vi leverer OEM / ODM-tjenester.
Produktet er omkostningseffektivt, lille og sødt, nemt at bære, så du kan nyde det sjove ved at ryge e-cigaretter når som helst og hvor som helst.
D40A er udstyret med en luftsensor, der kan aktiveres ved blot at indånde og producerer damp med det samme.
Denne e-cigaret er rimeligt prissat, jeg kan godt lide, at du kan lide og rådføre dig, tak!
Dens detaljer er som følger:
| Nikotin | 2% nikotinsalt |
| E-væske | 15 ml E-væske |
| Pust | Op til 7000 pust |
| Batteri | 550mAh batteri |
| Hovedstørrelse | 110mm*30mm |
| Smag | Der kan vælges 10 smagsvarianter |
| Boks | 10 stk/æske |
| Karton | 200 stk/ctn |
| G.W | 16,2 kg |
| MÅL | 55*28*21 cm |
1.Er vape penne og e cigs det samme?
E-cigaretter går under mange forskellige navne, herunder e-cigaretter, elektroniske nikotinleveringssystemer (ENDS), alternative nikotinleveringssystemer (ANDS), elektroniske vandpiber, elektroniske cigaretter, vapingpenne, vaporizers, vapes og beholdersystemer.
2.Er det bedre at ryge eller dampe?
Eksperter er enige om, at vaping er langt mindre skadeligt end rygning, men det er ikke uden risici. E-cigaretter udsætter brugerne for færre toksiner og i lavere niveauer end rygning af cigaretter.
3.Hvor mange cigaretter er der i en vape pen?
For hver 200 pust af bælg er nikotinindholdet 14.4-32,8 mg, hvilket svarer til 13-30 cigaretter.
FAQ
Q: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra?
A: Vi leverer gratis prøver til vores kunder. Hvis prøven skal tilpasses, opkræver vi det relevante gebyr.
Q: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A: Vi accepterer normalt betaling med T/T eller L/C. Betal 50% på forhånd, vi starter produktionen, efter at have betalt resten, sender vi.
Q: Hvornår får du normalt svar?
A: Alle forespørgsler vil blive behandlet inden for 24 timer.
Send forespørgsel
Du kan også lide
















